Filmi mbrojtës për Samsung është krijuar për të siguruar rezistencë maksimale. Kjo do t'ju lejojë të mbroni ekranin nga gërvishtjet pa zvogëluar ndjeshmërinë e prekjes. Eshtë e thjeshtë dhe e shpejtë për t’u aplikuar, duke u përshtatur në mënyrë të përsosur në ekran.
Xhama Mbrojtes
Xham Per Samsung

Write a review

Note: HTML is not translated!
    Bad           Good

Xham Mbrojtes per Samsung

  • 3.50€

  • Ex Tax: 3.50€
  • Price in reward points: 400

Available Options


This product has a minimum quantity of 10